Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz hcl #6355 üzenetére

    A vectrám 17 éves. lehetne ez a minimum ma már.
    és azért nem fogok kicserélni benne dolgokat, mert van melegtartalék.
    a vectra hátsó lámpatestében van két tök egyforma izzó a helyzetjelzőnek meg a féklámpának. ha valamelyik kiég, a can busszal átprogramozza a funkciót a másikra. tehát az autó teljesen szabályos fényeket produkál egy kiégett izzóval is. a fene se fog vele küzdeni, kiégett, kiégett, majd megjavul.

    egyébként a vectra ilyen szempontból elég jól tervezett, a komplett hátsó lámpatest kicserélése nem több 10 percnél átpakolással együtt. tudom, mert mindkét lámpatesttel jártam úgy, hogy otthagytam parkolóban, és mire visszamentem, belerongyolt valaki.

    a kresz meg hiába ír elő dolgokat, ha azt a való életben nem tudod megtenni. max. azt írhatja elő, hogy olyan autóval vehetsz részt a forgalomban, ami ezt meg azt tudja. ezt régen úgy érted el, hogy leakasztottad a ladakocsi hátuljában a szerszámoskészletet és megfaragtad az út szélén, ma meg úgy, hogy jön a mentőkocsi, tréler, és elviteted az autót. ez van srácok, az autó kendácsolás kora lejárt, köszönd meg az eu-nak meg a hülye szabályainak.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák