Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz totron #34827 üzenetére

    Drága a szállás, számomra már kevés a program. Szeged 2 éve annyi volt egy teljes lakás, parkolással, majdnem belvárosban, mint Balcsinál 1 szoba. Pécs, belvárostól <1 km-re szintén, Debrecen a belvárosban olcsóbbra jött ki.
    Illetve én nem vagyok annyira strandolós, 1 nap víz, 1-2 nap látnivaló, voltam Balcsinál már párszor, elfogy, városokat körbejárva mindig akad valami, ami még nem volt.

    Mennék én is külföldre, de Édesanyám egyedül, tüdőgondokkal, 41 év munkaviszony után 110k nyugdíj, 74 éves, ház és bevásárlás rám marad, kórházban van évente, oda én járok hozzá, tesóm szintén beteges, közeli rokon pedig rokkantnyugdíjas, születésétől mozgáskorlátozott. Ennyi a család. Apósomék szintén 70 fölött, tartják magukat, remélem minél tovább. Nem tudnék így lelépni, még akkor sem, ha ők küldenének. Nyelvet beszélek, jártam több országban, más földrészen, megélnék, gondom nincs semmivel, munkával főleg. Viszont öregszem én is, 30 évesen család nélkül kellett volna....

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

Új hozzászólás Aktív témák