Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz pn4hvq #10074 üzenetére

    Én kb. 15-16 éve egyszer még a következő napi leltárra készültem - szállítólevelek zárása, átmeneti raktárak felszabadítása, raktárak zárolása, beflen zárolása és kb. 1200 oldalnyi leltárív nyomtatása...
    Így a karácsonyi bulira is csak 18 óra után értem oda. És le lettem b@szva, mert késtem és nem volt aki kezelje a kivetítőt. Jeleztem, hogy:
    1, szóltam előre, hogy ha leltár másnap lesz, reggel 6-kor akarják kezdeni és én csak akkor tudom elkezdeni a kb. 4 órás munkát amikor mindenki lelép 14 órakor akkor nem fogok ideérni, ez engem nem zavar, de NEM LESZEK ITT
    2, betanítottam kollégát, kétszer elpróbáltuk, nem tudom mit bénázott, de itt már nem is érdekelt
    3, VISZONTLÁTÁSRA A LELTÁRON!!! (mert azt én vezényeltem és kötelező volt, vagy fel kellett volna mondanom,de még nem akartam)
    Kicsit meg voltak lepődve mikor ezt félhangosan elordítottam a 200 fős terem közepén, majd a félig levett kabátomat visszavettem és a magam kicsike 100 kilójával kicsörtettem a teremből - pincér úgy ugrott el előlem, mert nem vettem észre...
    Másnap volt visszhangja de lepergett rólam, aztán rájöttek, hogy valahol lehet nem nekik van igazuk.

    [ Szerkesztve ]

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • Pötyi

    őstag

    válasz pn4hvq #10074 üzenetére

    Ez - mintegy véletlenül - nem a verszáji XIV. Lajos magángimnázium?

    Na és a két tulaj (aki a két vezető) azok - mintegy véletlenül - nem Mme és Monsieur Zsümankur?

    :D

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák