Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DJGABI #18019 üzenetére

    Egyébként nem tudom, hogy jobb lett volna-e ha házhoz hozzák? Sosem szerettem nagyon ha házhoz hozta valaki a gépet.
    Nem hiányozna, hogy apuka itt fel-alá járkálva fújtasson és 3-5 percenként kérdezze, hogy mikor lesz már meg?

    Hm, a linkeden lévő gép borzasztóan hasonlít arra amiről szó lehet (480-as SSDvel HDD helyett ugye), na holnap vagy utána meg is tudom mondani, de így látatlanban azt mondom, szerintem megtaláltuk, hogy honnan jött a gép ... (majd megpróbálok valami papírokhoz hozzájutni ha van hozzá).

    Egyébként még jó, hogy tavasszal apukának a lelkére kötöttem, ha új gépet akar (akkor 300 ezerért gondolt egyet azzal h majd nemsokára, de akkor én sem sürgettem a piaci helyzet miatt) akkor csakis hozzám forduljon...
    Neki mindegy, hogy megtudta volna ő is rendelni, mert nem tudta volna, hogy honnan és mit és mégis azt hogy???
    Simán összerak egy traktort vagy egy teherautót (nehézgépeket szerel) de neki ezek csak fémdobozok, és az sem mond neki semmit, hogy egy mag, két mag, ennyi vagy annyi giga memória, HDD meg SSD ...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák