Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz koby11h #13756 üzenetére

    Van egy ismerősöm Tomi, ő is ezt nyomatta, ő akkor vett 166-os Pentium 1-est mikor én a 366-os Celeron lecserélésén gondolkodtam, és aztán kb mint ahogy te írtad, így végig, 2-3 gennel le volt maradva mindig.
    Az előnye az volt, hogy ő akkor vett 65-ért komplett gépet, amikor nekünk egy lap+CPU+RAM+VGA csere nem állt meg egy 100-asból sem ...
    Hátránya az volt, hogy szerette (volna) az új játékokat, csak épp nem tudott velük játszani, ezért rendszerint több évvel utánunk játszott végig címeket. Emlékszem, a Red Alert 2-t akkor kezdte mikor mi a Red Alert 3-at ...

    De sajnos velem is gyakran megesett h kissé régebbi technikát használtam (azért nem ekkora lemaradások) mindössze két olyan gépem volt ami a legeslegújabb cucc volt mikor megvettem, az egyik az 1700-as Celeron, amit a megjelenését követő héten meg is vettem (de mondjuk az meg alsó közép kategória) a másik a 10400F + B560-as lap, ami a lehető legújabb volt mikor megvettem, sok PMet kaptam innen is, hogy meséljek, milyen?

    De nekem sem maradt ki az az időszak mikor irigykedve néztem osztálytársam 900-as Duronját (meg a másiknak az 566×850-es Celeronját, akkor másnál az 1GHZ-es PIII-at) miközben nekem csak egy 466-os Celeronom volt ...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák