Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Magam nevében tudok beszélni, miért jöttem el:
    -otthon jó munkám volt, jó munkahely , de volt egy álmom már régebb óta , ezt valósítom meg
    -elegem volt az otthoni politikai szituból, hogy mindenki csak halandzsázik, abból , hogy ha valamit el akar érni valaki, akkor előtte bizony fel kell a gatyát kell húzni, és ezért megy a nép részéől a fújjolás , én is azt tettem, hogy kijöhessek... Bár otthon még a gatyahúzást is eltolták....
    -elegem lett az adórendszerből ... Itt 25% a levonás évi 36 ezer fontig!!!!
    -elegem lett abból, hogy minden kéz alatt megy, meg számla nuku, meg hogy midnen csak akkor halad, ha zsebbe megy valamennyi... Én ilyenben nem szerenék részt venni
    -világot akartam látni. nyelvet tanulni, mert az csak anyanyelvi/használt nyelvi környezetben megy... Magyarországon nekem nem...

    -és nem utolsósorban gyerekkorom óta külföldön képzeltem el az életem. Haza nem sok minden köt . Ahogy apukám mondja, ahol én élek, ott az én otthonom.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák