Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • guifater54

    csendes tag

    válasz baani59 #6432 üzenetére

    Szia!
    Nagyon elvagyok keseredve! :W A leírásodnak megfelelően megkerestem a L-O szenzormérést. A mérés eredménye az általad jelölt 0 értéket mutatott. Mindezek ellenére utána végzett mérés alkalmával ugyanazt a helyzetet tapasztaltam, vagyis hiába állítottam a csuklomon az óra helyzetét, modosítottam a jobb mutatóujjamat az érzékelőn többnyire 19-25 másodpercig futott a mérés , utána ujrakezdte. Természetesen ülve, nem mozdulva végeztem mindet. Még csak véletlenül sem jelent meg a szívveréshez hasonlitó görbe, hanem egy széles sprektumban , gyorsan futo görbe jelentkezett. Na, ezért vagyok szomorú. :(( :((
    Lehet, én vagyok kretén és nem jol csinálok valamit, de akkor miért volt előtte több elfogadható mérési eredmény , különösen a febr. 22 utáni időben, többszöri próbálkozás után ? :F
    Az órát idehaza a Tkomban vettem 2019. oktoberének közepén. Elvileg még lenne rajta garancia. :F :F :F
    Bár nem tudom, hogy most a pandémia idején hogyan jutok el a szervízbe, de valószínüleg ez fog következni.
    Azért köszi mindenkinek a segítséget. :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    S21 5G és SGW4, SGW2 SG Buds FE

Új hozzászólás Aktív témák