Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    hát igen. nekem alapvető problémáim vannak az egésszel.

    persze, hogy fel lehet fogni, ez nem telefon, hanem tablet, és örüljünk neki, hogy ez is benne van. de én nem örülök neki, ha a gyártó a kis hervadt marketing szempontjai miatt engem korlátoz.
    azért nem tette bele a fülhangszórót, mert majd milyen ciki lesz, ha olyan képek jelennek meg. kvázi amíg nyer emiatt 2 vevőt, másik 5-öt esetleg elveszít a vicces képek miatt. szerintem egyáltalán nem lett volna az eladási statisztikára negatív befolyással az ilyen képek özöne, de ez magánvélemény.

    másik topic-ban szanaszét lett tárgyalva, hogy miért fölösleges ennél készüléknél a normál módon való telelfonálás lehetősége. de nem nekem. de ezt ott sem tudták, (akarták), megérteni többen.

    de gyk: ha már van 2 mobil telefonom, nem akarok egy 3. készüléket is. tehát az egyiket, (pont az elsődlegest), ki kéne váltanom. nem fogok mindehová párosított, töltött headset-tel rohangászni, vagy keresgélni, dugdosni, stb. és vannak helyzetek, amik megkövetelik az intimitást. viszont ha már csak ekkora a mérete, (nem a böhöm 10es), hogy kisebb méretű válltáskámban, vagy akár a kabátzsebemben is elfér, mindig nálam lehet, tehát nem csak klasszikus tab, hanem tel funkciója is van, akkor már elvárnám, hogy a gyártó rám bízza, hogyan akarom, (tudom) használni.

    bosszantó, dühítő, amikor a marketing szempontból helyesnek vélt út felülírja a vevő érdekét... :(((

    ez az 1 oka van, amiért nem veszem meg. minden másban tökéletes. még a qwerty-ről is lemondanék, pedig arra nagyon vágytam. és akkor megint visszakanyarodhatok valami okos telóhoz, aminél meg nagyobbat akarok...

    akinek pedig nem hiányzik a kimaradt funkció, az örüljön neki. de ne akarja nekem megmagyarázni, hogy nekem miért is nincs rá szükségem...

    szerk:
    hopp! most jutott eszembe.
    hol van benne most hangszóró(k)?
    nem lehet valahoy hardveresen moddolni? kvázi átteni a hangszórót, némi prof gányolással? és minimálisra lehalkított hangszóróval használni.
    ugyan garivesztős lenne a megoldás, de elvileg lehetséges? látott már valaki ilyet szétszedve?
    ha 2 hangszóró van. balance állítás van?

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz bambano #12 üzenetére

    a belebeszélés persze, hogy működik. a problémát az okozza, ha a hangszóróból jövőt más is hallja.

    most néztem meg az itteni nagytesztet újra:

    "baloldalt van a mikrofon, alul a már említett töltő- és adatcsatlakozó, valamint két hangszóró látható, jobbra pedig a hangerőszabályzó gombpárost,..."

    tehát. mivel közel van egymáshoz a 2 hangszóró, ráadásul nem a hátlapon, vagy valami hülye helyen, így kérdés: megcsinálhatom-e azt, hogy jól levett hangerővel, "fejreállítva" veszem a fejemhez? mert a mic ha kicsit távolabb kerül, az nem érdekes. de a hangszórók így 3-4 centire tudnak kerülni a fülemtől, és kellően lehalkítva én igen, de környezetem nem hallja.

    valaki próbálja már ki, akinek van tab-je! :U :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz bambano #14 üzenetére

    már leírtam, hogy nem akarok semmilyen + eszközt használni, ráadásul elég bőven kifejtve, kicsit feljebb, (#3). itt 1x, máshol 100x. ne kezd már te is.... :D

    egyszerű kérdést tettem fel, arra légyszi.... :R
    de újra, kicsit másképp: telefonálás közben, kihangosításnál a hangszórókat le lehet annyira halkítani, hogy a fülemet közel téve én halljam, de más ne?

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz rob400 #17 üzenetére

    nem tudom, hogy nekem írtad-e. de ha igen, akkor n+1-edszer is mondom: neeeem akarok headset-et....

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák