Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz szab.tam #3 üzenetére

    " ... én nem örülök neki, ha a gyártó a kis hervadt marketing szempontjai miatt engem korlátoz. azért nem tette bele a fülhangszórót, mert majd milyen ciki lesz, ha olyan képek jelennek meg...."

    Ezt a kijelentést ("ciki") mire alapozod?
    Teljesen hülyének ne nézd a gyártót. A lehetséges profit érdekében igyekszik mindent elkövetni.

    Ez a termék (kategória) nem telefon. Van benne egy plusz lehetőség erre is (hiszen - leegyszerűsítve - ha nem lenne benne GSM modul, akkor csak wifi maradna adatkapcsolatra).
    Viszont ha már benne van, akkor aki megbirkózik a headsetes vagy kihangosítós nyavalyával, az használja...

    Ne gondold, hogy a meglévő készülékeidet hosszú távon, jó szívvel lecserélnéd egy TABos telefonra. Hiányozni fog, hogy nem fér bele csak (az extra méretű) kabátzsebedbe, zavarni fog a súlya / mérete (tartsd a füled mellett mondjuk 5-10 percig), stb.

    Szerintem.

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

  • Ba.G

    aktív tag

    válasz szab.tam #3 üzenetére

    Kb. egyetértek, bár azt még mindig nem tudom, hogy "nyári ruházaton" hová tudnék tenni egy ekkora telefonszerűséget. (Nem járok táskával.) Úgy látszik, pilótazsebes ruhatárra kell váltani. :)

    A Nokia N-Gage lebeghetett a marketingesek szeme előtt

    talán ezért nem mertek beépíteni egy filléres telefonhangszórót...? A szoftveres moddolás (lehalkítás) tényleg nem járható? Jó, mondjuk úgy fejjel lefelé kell fülhöz tartani a készüléket: (ha jól látom, az alsó élén vannak a hangszórók, a mikrofon meg felül.

    Na mindegy, ugye a 10-esből már a GSM modult is kihagyták a fejlődés érdekében...

Új hozzászólás Aktív témák