Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hunluki #233 üzenetére

    Lehet nálam is így lesz, csak még várok arra az okos konzolra, amely nem 1080p-snek látja a 3440x1440-es monitoromat. :U Meg remélem a Cod: Modern Warfare egy új standardot állít fel FPS játékoknál, mert szerintem nagyon jól sikerült a crossplay ill. konzolon is egér + billentyűzetet támogatás. Remélem Battlefield meg az összes többi jövőben érkező FPS azt veszi alapnak, mert hogy olyan játékokat kontrollerrel nem fogok játszani, az hótziher.

    Nekem magyarítás nagyon fontos, már magam is gondolkodtam rajta, hogy nekiállok készíteni hobbiként, mert minden nüanszot megtudok a játékból és nem kell megállnom szótáraznom esetleg, ha 1-2 ismeretlen szó bukkan fel. Persze így hogy az új játékok a Sonynál és a Microsoftnál is gyárilag magyarítást kapnak, ez már nem lesz probléma szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák