Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz korpicschess #61 üzenetére

    Mivel én a saját notijaimat kihasználom rendesen, így igen pontosan tudom mire van szükségem, és sajnos igen saját részemről kész válaszaim vannak pontosan jól látod, de azért ugye ez nem rovod fel nekem, hogy így használom a gépeimet. :)

    Pár dolog azért:
    - azzal érvelsz, hogy milyen jó, hogy van CD olvasó, de már rögtön ki akarod cserélni valami másra:

    Azért ha ferdítesz, akkor már legalább tennéd azzal, amit én írtam, mondjuk, akkor nem tudnál ferdíteni, ez is igaz, ki írt olyat, hogy az ODD jó? Én Caddy-ra írtam, mert ugyan, most lehet, hogy újat mondok neked, de azzal is kérhető gyárilag.

    - ODD helyére betett akku számít, de a gyárilag kapható, gép aljára csatolható külső már nem?

    Ezt megint csak Te állítottad, én erre azt írtam, hogy "Éertam..." csak akkor mitől lesz a HP már vékonyabb, és könnyebb? Várj, pont mintha Te írtad volna, hogy semennyivel? Akkor miért is jobb nekem a HP?

    - nem tudom mit akarsz, de szerintem 1 HDD hely, meg egy M.2 bőven elég egy notebookba, nem tudom hány TB SSD-t akarsz egy gépben

    Csak a magad nevében beszélj szerintem, mert ha pl, egy virtuális tesztkörnyezetet alakítasz ki, akkor oda a mai windows méretekkel, lehet számolni 10 * 30 GB csak ennek 300 GB-ot, ha még egyet, akkor még egyszer ennyit. Ehhez SSD kell, és nem 128/256 GB-os m.2 sata.

    - írd már meg nekem légyszi, hogy milyen portot is hiányolsz, ami ezen a Fujitsun van, és máson nincs?! mondjuk a 3 USB is kevéske.

    Jogos...

    Ha ez a gép annyiba kerülne, mint egy Dell 7440 / HP 840, akkor alig venné meg valaki ezt.

    MAGYARORSZÁGON, ahol, az emberek notebook használati kultúrája, kb a béka feneke alatt van, és azzal sincsenek tisztában, hogy mi mit jelent.

    Egyben biztosan veri a HP-t egy E746/56, Latitude E6440, TP 440P, az pedig a masszívság, és a strapabíróság, a HP is gyárt ilyet csk úgy hívják ZBook 15, meg volt EliteBook, ami ilyen masszív volt, de a 840 épp nem ilyen. A 840 ahhoz képest, hogy mennyire gyenge db fizikailag is, nagyon drága. Nem éri meg az árát kb --> Nekem. És nagyon sok mindenkinek sem 7440 dettó.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák