Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • calocsay

    tag

    válasz Oppenheimer #102 üzenetére

    Bocsánat, de én nem mondtam, hogy hülyék lennének, akik szórakoznak a tabletjükkel.1980-as években is ugyan ez volt a cél, ma is. Nincs ezzel semmi gond. A kérdés arról szólt, mit nem tudsz egy RT-s tablettel csinálni, ami miatt nem szórakoztató? Könnyen lehet, hogy a játék appok hiányoznak, de azért ne felejtsük el, hogy attól, mert egy áruházban nem kapható egy termék (tegyük hozzá: jelenleg),még nem lesz rossz maga a rendszer. A platform ugyan olyan alkalmas jó játékok készítésére, mint bármelyik versenytársa. Azt meg azért nehéz elhinni, hogy egyáltalán ne volna semmilyen App RT alá, mert azt senki se fogja elhinni.

    Magyarul, ahogy én látom, van jó néhány játék, amit a saját tableteden használsz, és mivel azok egyike sincs RT alatt, a végkövetkeztetésed az maradt, hogy az RT nem jó, és nem is lehet az. Én azért egy-egy kérdést ennél mélyebben vizsgálok meg, mert mint tudjuka dolgok a mai világban pillanatnyiak és roppant gyorsan változnak. Ami ma nincs, holnap már nem is kell, mert jött egy újabb és jobb. Nem tudjuk, hogy az RT alá nem adnak-e ki EA játékokat exkluzíve, ami azért okozhat még meglepetéseket.

    Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Új hozzászólás Aktív témák