Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz Raymond #42 üzenetére

    Szerintem hiába gyözködödt Oliverdat. Enyiböl is látszik, hogy leány álmokat kergető, hardcore AMD fan(atic). Vannak akik nem tudnak rozsaszin szemüveg nélkül létezni.

    Bevalom férfiasan, hogy nagyon szoritottam az AMD-nek, mint sokan mások, mivel úgye tudjuk, hogy nélkülük nem tartanánk itt (még mindig $700-ért kéne meg venni a 1.5-2GHz P3-at). Én is csak a napokban csapodtam át Intelbe, miután már egyértelmü volt, hogy nem lesz egy ideig ennél jobb. Nem kell nagyon nagy ész ahoz, hogy belássuk, hogy oriásit bukot az AMD.

    Lassab is, drágáb is, OC-zni sem lehet rendesen...

    Egyébként ez várható is volt, már csak a sok csuszás miatt. Az intelnek sajnos már ott a kezében a következő adú (a Penryn QX9650 úgy képes sima gyári léghűtéssel 4GHz-et [link]mint a Q6600 a 3.6GHz-et) simmán, de most hülye lesz normális áron piacra dobni, ha csak nem akarja megadni az AMD-nek a kegyelem döfést.

    Az egészben a legrosszab, hogy minnél mélyebre süljed, annál nehezebben tud majd onnan elő rukolni valami ütössel, hisz a sok tartozás, és a csökenő piaci részesedés (a K10-el csak alacsonabb lesz) egyre kevebb jut K+F-re (gy.k.: kutatás/fejlesztésre).

    Nagyon baljos árnyak...

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák