Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C1trom

    tag

    válasz Gave #10 üzenetére

    Hát igen, a skyrim picit nagyobb hatású játék mint pl sleeping dogs vagy a hitman absolution (2011-ben adták ki és még mindig a legjátszottabb pc játékok között van, miközben az újabban kiadott utóbbi két címre már senki sem fog emlékezni két év múlva, de már most is minimális a jelnetőségük). És szerintem töb embert is érdekelné hogy teljesít.

    De hát valamivel javítani kell az AMD procik / gpu-k teljesítmény mutatóit...

    Egyébként nem vagyok se intel se amd se nvidia fan (a gépeimben kb ezekből mindből van hardver lol), de ha elfogulatlan viszonyítási értéket akarok látni egy teszben a kék, piros vagy zöld márkák abszolút teljesítményéről, akkor nem a ph-t olvasom, bár azért a grafikonokon kívül sok hasznos, vagy szórakoztató info van itt, hogy mégis megérje elolvasni.
    De ökölszabályként itt 10-15%-al jobb a relatív teljesítménye az AMD-s cuccoknak (mind cpu és gpu terén) a vegyesebben tesztelő külföldi oldalakhoz viszonyítva, pusztán a teszteléshez választott alapanyagok miatt (tehát nem hamis az infó, csak nem elég véletlenszerű a mintavétel statisztikailag). Az hogy ez szándékos-e, vagy sem azt nem tudom, de gyanús...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák