Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Cythyel #4 üzenetére

    Furcsa olvasni? Lol, minden verziónál ott a hosszú oldalnyi javitott hiba, ők maguk elismerik tehát, hogy vannak gondok dögivel. Arról már nem is beszélve, hogy known issues néven emlitve rengeteg hiba javítatlan marad. Szóval akkor már akkora király a PH-s RAdeon user, hogy még magánál a gyártónál is joban tudja a dolgokat. :D

    Persze az is ott van még, hogy sokan egyszerűen észre sem veszik a hibákat mert nem igényesek a jó minőségre. Volt már olyan, hogy ismerős mondta, hogy milyen jó az uj gép, egyszer ránéztem és azt láttam, hogy mid grafon tol folyamatos fps dropok meg mikrolag mellet tolja a gamet. Alt+tabnál kifagyott a game, de azt mondta, hogy ez ilyen, ez igy működik, amugyse kell alt tab ha jatszik. :D
    Mondjuk ott nem csak a vga volt a hibás, csak a példa kedvéért hoztam fel a dolgot, hogy ilyen is van.

    Félreértés ne essék, nekem is egy RX570-esem van, de attól még nem lettem szemellenzős AMD fan, látom a gondokat és nem örülök neki.

    Amugy az a legrosszabb, hogy tegnap raktam fel a whql legujabb drivert, erre jön ez most.

    Lehet persze mondani, hogy nem érdemes mindig ujat felrakni, de az a helyzet inklább felrakja az ember, hátha jobb lesz a jelenleginél. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák