Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syrano

    tag

    Bár nem olvastam végig az összes hozzászólást, de azért hozzászólok a 25 éves fejemmel. Mi anno (kisgimisként) haverokkal nem kocsmákba meg buliba jártunk ha nem volt más dolgunk hanem visszamentünk a sulihoz (na nem tanulni ááám) és bemásztunk a kerítésen, hogy focizzunk vagy kosarazzunk a suli pályáján. Az igazgató vagy a gondnok persze elzavart minket ha lebuktunk, de mi később ugyanúgy visszamentünk.

    Természetesen nekem is meg volt a bulizós korszakom, de az nem arról szólt, hogy minél többször minél részegebb legyek, hanem arról hogy jól érezzem magam, még másnap reggel is amikor felkelek.

    Zsebpénzt én is a szüleimtől kaptam, de szigorúan a jegyeim alapján, minden hónap végén.

    Múltkor nekem is volt egy esetem egy fiatalkorúval, anyucival volt a gyerek (ezalapján belőhetitek a korát) és előttem mentek az utcán, a gyerek valami táskát lóbált a kezében. Miközben elsiettem mellettük, a gyerek pont a lábam felé lendítette a táskáját, neki annak a lábamnak amivel pont léptem előre (hát így leírva nem tudom mennyire érthető) ennek hatására kiesett a gyerek kezéből a táska. Épp hajolnék le hogy felvegyem a táskát, mire a kiscsávó(!), nem az anyja, így ordít: Vigyázz, már te f*sz, mit képzelsz magadról ki vagy b***d meg! Ha nincs ott az anyja lehet hogy lekeverek neki egyet.

Új hozzászólás Aktív témák