Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16729600

    törölt tag

    válasz Nwis86 #40 üzenetére

    Ez a beszéd, én is így vagyok ezzel, megy itt ezerrel ez a tömeghisztérikus divatnyafogás, mintha bárki is kényszerítve lenne bármire rgb ügyben :D

  • #16729600

    törölt tag

    válasz Nwis86 #46 üzenetére

    Az enyém most zöld, de lehetne bármilyen színű, mert rgb-s minden benne. Szerintem tök jól mutat full vízhűtésen ala open case .:) Persze ettől még semmi baj nincs azzal, ha behány valaki ezektől , csak már roppant fárasztó ezt olvasni minden ilyen hír alatt 128 féle ragozásban.

  • rii

    nagyúr

    válasz Nwis86 #46 üzenetére

    " .... Amúgy ott vannak az intel procik, mindbe ott az IGP és az emberek többsége soha nem használja, bezzeg ezért senki se lázad, .... "

    mér? az ATX ellen lázad valaki?

    agyrém, hogy 2017-et írunk, és még mindig merőlegesen állnak a mem-blokkok a vga-ra ....

    az IGP-t meg lehet érteni, mert lehet drágább lenne IGP nélkül egy CPU, külön gyártósor, külön munka .... benne van persze a CPU-ban, felelsgesen számomra ... de most azért nem fognak IGP nélküli CPU-t kihozni, mert van olyan vásárlói réteg akinek nem kell, ugyanis olyan drága lenne, hogy akinek nem kell IGP a CPU-ba az is az IGP-set venne inkább ....

    viszont ezek az RGB-s ledek csak azt a célt szolgálják, hogy ha valakinek kell rá RGB, akkor azt __mindegyiken__ megtalálja, nehogy emiatt menjen a konkurenciához ....

    spec. engem a ledeknél is jobban zavar az a sok giccsesen túltolt design, amivel a déli meg északi hidakat, fet-eket ellátták ...

    egyszerű a kérdés: mit keresnek ezek egy számítástechnikai cuccon?
    aki akar építsen, de nem erőszakolják már meg a nagytöbbséget ....

    nekem is a bios-ba még led-szalagot is lehet vezérelni ... ez aztán kva-ra kell .... nem?

    (#50) szunya1:
    nem nézek tv-t 94 óta ... volt 3 év próbálkozás, amikor dok.film csatormákat lehetett összeválogatni, de a 7 perc után 7 perc reklám betette a kaput 2012-ben. filmet se nagyon ... ahogy mondani szokás: nem a letöltés ölte meg a filmipart,hanem a filmipar öli meg a letöltést, olyan szarok jönnek már ki .... ami nem is csoda ... hsizen már nincs nagy igazi, eredeti filmötlet.

    2 főiskolát is lekezdtem (műszaki inf, meg prog.mat) , de mindkét helyen az elsőt toltam végig 2x.
    nem volt aki üsse a fejem, nem ment az OOP, se az analízis. ennyit a phd-ről :DDD

    semmilyen médiát nem olvasok-nézek ... néha film, de inkább zene, chill-psychill ... netezni se netezek már .... fb-chat 3-5 contact, gmail, idokep, sat24 oszt kész is ,-D

    hacercsajnál ha ment a BB, nem tudom megmondani, hány bódító szert kellett fogyasztanom, hogy túléljem ...

    de mivel jelen esetben én vagyok a kivétel aki erősíti a szabályt, ezért midnen bizonnyal igaz, amit írtál. .-)

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák