Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    1 hónapja vetem 5ös RGB szettet,1 kínai márkás ventiből Aigo c5, régota szerettem volna rgb ventiket, de 1 ilyesmi szett az ismertebb márkákba 40 ezernél kezdődik... Aztán rátaláltam erre az Aigora, meg még jó pár más márkára is, rohadt nagy választék van ezekből és sok nekem még jobban is tetszik mint a nagy márkáké... konkrétan pl ez amit vetem nekem rohadtul tetszik, jobban mint az 1 éve nézegetett Thermaltake... ami 5x ennyibe kerül :D Az 5db venti + a vezérlő 13 000Ft volt! :) (ebből nálunk 5db sima ventit nem kaptam volna) kb 30 féle effektet tud a vezérlő, de nem számoltam össze, vagy 1 perc végiglépkedni annyi féle effekt van, ha az ember elképzel valamit pl hogy legyen kék zöld vegyesen és egymás után sorba menjen végig a spirál az 5db ventin akkor van olyan :DD amiket én elgondoltam hogy jól nézne ki azokat mind be tudtam állítani, a színek körforgás sebessége is állítható külön a venti sebsebégtől független vagy 5 fokozatban, így szinte végtelen variációt ki lehet hozni. Én órákig el tudnám nézni ahogy világítanak :)) ventilátor sebességből csak 2 van de elég is, létezik wifis verzió is amit telefonos appról lehet állítani de az drágább. Bár ahogy pár napja néztem duplájára emelték a sima árát is, de alin mindig vannak akciók, na meg van már vagy 10 klónja amik még olcsobbak, klónok közt van távirányítós is, amugy elég durva hogy kínaiak saját magukat is klónozzák már ha valami sikeresebb.... de valami különbség gondolom biztos van, de van 100 másik rgb amiket nálunk nem is árulnak tök olcsón... biztos nem vennék nagy márkákat ezek is bőven jók. Pláne hogy nekem csak a dizájn a lényeg! :D Most fogok vízhűtést építeni, rgb pumpa, rgb tartály, rgb áramlásmérő, rgb blokk lesz majd :)) Csak is RGB! totál nem értem miért kell fikázni, akinek nem tetszik nem vesz ilyet, vagy kikapcsolja a világítást :)

    Aigo C5 Ces 2017 bemutató

    Saját gyenge minőségű videó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák