Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    válasz Picco #9 üzenetére

    Tipikusan azok szoktak ilyet írni, akik nem. :)

    Én azt tapasztaltam, hogy némi kipróbálást követően a kazuár játékosoktól (pl. játékok iránt abszolút érdektelen hölgyek) a progamerekig mindenkit be tud szippantani.
    A cégnél vett egy kolléga, behozta egy gamer laptoppal, kipróbáltuk a Beat Sabert. Másnap más is rendelt a cégtől. Én kölcsönkértem tőle, napokig csak ugráltam otthon, és aki eljött kipróbálni, ők is mind élvezték. Most én is gondolkodom vásárláson :)
    A legnagyobb probléma még csak nem is a kb. 100e-es árral van, hanem egyrészt nem nagyon lehet hivatalosan Magyarországon kapni (USA + vám + ÁFA), plusz az, hogy kell hozzá egy erős PC is. Nekem van, de a barátnőmnek nincs, ő is venne a gyerekeknek, de a PC mellé már nem fér bele az árba.

    Az én legnagyobb gondom még mindig a szükséges játéktér hiánya (panelben nehéz lehet összehozni), illetve valóban az, hogy nem wireless. Remélem ez utóbbi hamarosan megoldódik.

    Próbáltam a PS4-eset is, de az annyira nem nyűgözött le, mint a Windows Mixed Realityre épülő sisakok.

    Des

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Picco #13 üzenetére

    nalunk en vagyok akinel VR este szokott lenni meg meggyoztem ismerosoket.

    egyebkent van wireless adapter, csak a nekem mindennel egyutt kb 650 euros riftre (roomscale miatt harmadik szenzor meg csereltem a facial interfacet es kellett egy extra vezerlo is) en mar sajnaltam meg 350 usdert venni egy wireless adaptert is.

    egyebkent ennyiert ez draga, bar ha az 1000 USDs alapcsomagbol indulunk ki meg van hozza termektamogatas es normalis garancia akkor ceges kornyezetbe ez jo.

    egyebkent a szemenkenti felbontas egy dolog, de tovabbra se az a legnagyobb baj.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • xuldar

    őstag

    válasz Picco #9 üzenetére

    Én próbáltam már az Oculust, és egyetértek riplával :) Minimum egy 2560x1440-es felbontás kell hozzá, de még jobb a 4K, hogy ne olyan legyen, mintha egy szúnyoghálót húztak volna a kijelző elé. Meg ha lesz hozzá rendes tartalom, majd akkor ismét kipróbálnám, de az eddig látottaktól abszolút nem zsongtam be.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák