Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dester31

    tag

    válasz Picco #9 üzenetére

    Tipikusan azok szoktak ilyet írni, akik nem. :)

    Én azt tapasztaltam, hogy némi kipróbálást követően a kazuár játékosoktól (pl. játékok iránt abszolút érdektelen hölgyek) a progamerekig mindenkit be tud szippantani.
    A cégnél vett egy kolléga, behozta egy gamer laptoppal, kipróbáltuk a Beat Sabert. Másnap más is rendelt a cégtől. Én kölcsönkértem tőle, napokig csak ugráltam otthon, és aki eljött kipróbálni, ők is mind élvezték. Most én is gondolkodom vásárláson :)
    A legnagyobb probléma még csak nem is a kb. 100e-es árral van, hanem egyrészt nem nagyon lehet hivatalosan Magyarországon kapni (USA + vám + ÁFA), plusz az, hogy kell hozzá egy erős PC is. Nekem van, de a barátnőmnek nincs, ő is venne a gyerekeknek, de a PC mellé már nem fér bele az árba.

    Az én legnagyobb gondom még mindig a szükséges játéktér hiánya (panelben nehéz lehet összehozni), illetve valóban az, hogy nem wireless. Remélem ez utóbbi hamarosan megoldódik.

    Próbáltam a PS4-eset is, de az annyira nem nyűgözött le, mint a Windows Mixed Realityre épülő sisakok.

    Des

  • Dester31

    tag

    válasz xuldar #25 üzenetére

    Amikor játszol, nem annyira fájó a kisebb felbontás. A játékélmény a játéktól lesz jó vagy rossz. Szélsőséges példa, de ott van a Commodore64 a 320x200-as felbontásával és 16 színével, mégis órákig tudunk vele játszani. A gyerekek szintén, menj csak el egy PlayITre, SaveGamere vagy hasonló rendezvényre, ahol ki van állítva retro gép.
    Nem minden a felbontás, és ez igaz a VR headsetekre is. Akárkinek adtam oda, senkitől sem hallottam picsogást, hogy "jó, jó, de hogy néz már ki", hanem izgatottan néztek körbe, volt hű meg há, meg bakker, benne vagyok a játékban.

    Des

Új hozzászólás Aktív témák