Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freemanone

    őstag

    válasz Kansas #42 üzenetére

    Miért ne úszhatnám meg? :) Hajlítottból van rá példa nem is egy. Amúgy az említett "két" sík LG modell minden fentebb írt kritériumnak megfelel és kellemesen 200k alatti áron.

    Mellesleg továbbra is "szerinted" van értelme, "szerintem" nincs értelme 34" UW-nál sem.
    ".... nem véletlen, hogy olyan kevés a sík panel. 16:9 esetén több esélyed van..." - akkor mégegyszer, VOLT! de már nincs! Pár éve még volt olyan modell, mostmár egyáltalán nincs, pedig igény lenne a síkra is. A jobb UWmonitorok mind hajlítottak.
    Valamint még mindig, nem azt mondjuk, hogy ne legyen, hanem azt szeretnénk, ha lenne valós alternatíva.

    2080TI is kéne, de majd csak ha lesz hozzá való monitor is hasonló árban. Addig elég a 1440p, 2060S-el. Bár ez nemtudom hogy jött ide.
    Attól, hogy van egy általam belőtt ársáv amin túl nem adok ki rá többet, az az én dolgom, csupán kiemeltem, azt a sávot, mert ott brutálisan látványos a difi, hiszen hajlítottból VAN az általad alacsonynak vélt áron több modell is! Emellett viszont összevetettem, a teljes kínálatot is... sőt a -HDR részre nem is reflektáltál, ahol hirtelen bővül a hajlított kínálat, amíg a sík alíg.

    A képlet továbbra is egyszerű: nagyon sok a hajlított monitor vs alíg találni sík monitort (főleg a jobbakból). Ez a fanyalgás tárgya, akinek meg kell a hajlított vegye azt, nekik legalább van kínálat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák