Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz madgie #59 üzenetére

    Egy határidős 2millás munka csúszását akadályozta,meg Mac vásárlásával.
    Az általad linkel listából választott,2 programozó és egy számtechbolt segítségével,talán,ha türelmesebb ,vagy több ideje lett volna ,akkor igaz amit írsz.
    De a munkában az idő pénz,nem szeretett volna elesni a munkától 3-4 napot adott esélyt,de nem jött be.
    A kényszer nagy úr,úgy sajnálom,hogy nem volt pénzem,itt a PH-n adott el mindent 65-70%-os áron 3 naposan.

    Most lenne egy jó I7-es egy teljes konfigom(csak GTX9800-al) cirka 180.000Ft-ért(27" monitorral-el együtt) .....

    Osztottam szoroztam egyenlőre Brazos mindenben kielégít,nem egy sebességrekorder,de
    én nem dolgozom rajta.
    (nem utolsósorban egy Phenom2-945-X4-es HD4870 CFX-rendszert cseréltem rá,nem játszom,amit meg néha igen ,az megy E-350-en is.

    (PS-CS3,CS5 retus családi képek,néha tömörítek, kicsomagolok általában filmes állományokat,ritkán az idő másodlagos tényező,viszont a fogyasztás az fontos.
    Film,torrent 24/7 non-stop. 1 éve nem volt leállítva (néha restart)

    Visszatérve ennyit én nem áldoznék,hogy Mac-em legyen,de egy Hackintosba egyszer belevágok.
    Nem hiába,ha valaki kipróbál egy OSX-et ,Windowst nem akar használni,max játékra,oda meg a konzol való,persze ezen is sokaknak megakadna a szeme,de nem érdekel. :U

    Mindenesetre köszönöm kimerítő válaszod :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák