Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Jim Tonic #42 üzenetére

    Te pedig rendszeresen úgy válaszolsz, hogy nem is értelmezed, amit írtam. :(
    Androidot pl. iOS mellé hoztam példaként, abszolút szó nem volt iOS vs. Android flame-ről. :F Nyilván nálad érzelmi alapú a megnyilvánulás, és ha meglátod a kettőt egy hozzászólásban, akkor vörös köd és ugrás...

    A két játékot egy másik példára hoztam ellenpéldának, és csak azt akartam szemléltetni, hogy másik rendszeren alapból nyilván nem fut, hülyeség volt bedobni.

    "Lassan minden topikot teleszemetelsz ostoba almás összehasonlításokkal"

    Valóban, teljesen irreleváns az iPadhez hasonlítani más tableteket, hiszen csak bő 60 %-ős részesedése van ezen a piacon. Talán téged pont ez irritál, ezért a vörös (vagy zöld kukásvödrös?) köd?

    Programot írni tudsz (?), értelmezve olvasni nem? Mások fordított sorrendben tanulják...

    (#41) Polllen

    Én is sok éve használok 6-8 HDD-s rendszert, és általában nem volt vele gond. Most viszont alvás után néha úgy ébred a gép, hogy nem látja a rádugott USB 3-as vinyók. Egy vadi új Core i5 laptopról beszélünk, amire csak alap dolgokat telepítettek, és némi gyártói bloatware-t távolítottam el. Ugyanígy nem nyúltam a monitor kimenethez, HDMI-DVI átalakító áll van rádugva a laptop. Elalszik a monitor reál, feléledt a sajátjával. Következő alkalommal mindkét monitor indul, aztán csak a különálló (ahogy szeretném, és amire mindig állítom). Ilyenekkel a 21. században ne kelljen már xarakodni az embernek. :((

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák