Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petrasgabor

    csendes tag

    válasz ZooLee #76 üzenetére

    Ezt a "nincs ingyen net"-et alá tudnád támasztani valamivel? Csak mert több használótól is olvastam már fórumokon, hogy igenis VAN ingyen netelérés. Lehet böngészni, fórumozni, ímélezni stb. Persze videó, flash, java kilőve, de hírket, blogokat, fórumot olvasni és beírni, jegyzetelni azért lehet vele. Tehát ilyenformán alkalmas netezésre. Lényegében amit a neten olvasol, azt ezen is olvashatod/írhatod. Természetesen nem ez az elsődleges felhasználási területe, de ha már tudja, akkor miért ne?

    Hivatalos Amazon oldal.
    Idézet: "Free 3G Wireless – No monthly payments, no annual contracts"

    Érdemes megnézni a videót is, azon túl, hogy nagyon kellemes, külön kiemeli a facebook ill. twitter elérést.

    Arról nem is beszélve, hogy Tecső teli van 3g-n netet mutogató Kindle 3-mal.
    Tehát kérlek adj forrást, hogy miért nincs ingyen 3g a Kindel 3 e-book olvasón!

  • petrasgabor

    csendes tag

    válasz ZooLee #97 üzenetére

    Aham. Szóval nincs forrás, hogy miért ne lenne ingyen 3G net, tehát egyezzünk meg abban, hogy van.
    /Majd könyvet akkor nem fogok 3g-n vásárolni, köszi a tippet../

    Tisztában vagyok vele, hogy mire készült a Kindle -ahogy írtam is-, de mivel ez egy olvasó eszköz, nem értem miért ne lehetne vele interneten olvasni. A grayscale külön jó, a képernyőfrissítés könyvnél is ugyanolyan sebességű, a böngésző pedig annyira azért nem buta, hogy a betűket ((és a képeket)) ne jelenítse meg. Annyi pedig nekem bőven elég. /Pláne ingyen. :) /

    Hangsúlyozom, hogy nem erre venném, de ha lehet vele kényelmesen olvasgatni a híreket, wikit, fórumokat stb, akkor nem tudom mire fel az ellenérzés.
    Általában a mobiltelefont sem csak beszédhívásra szokták használni, pedig arra készült...
    (Tablet akkor sem lenne, ha Firefox-ot futtatna. Ez nem leszólás.)

    De távol álljon tőlem, hogy bárkit is rábeszéljek erre, sőt.... (nehogy letiltsák már a netet :) )

Új hozzászólás Aktív témák