Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    válasz Gabe2100 #35 üzenetére

    Az van, hogy ha ők keresnek (márpedig ők mint munkaadók írják ki a trendet), akkor nekik kell meghatározniuk mennyijük van a projectre. És ha fair akar maradni az ember, nem pedig gerinctelen féreg, akkor bizony ebben az esetben nekik kötelességük kellene legyen, hogy minimum a telefonos beszélgetés alkalmával egy tól-ig összeg tájékoztató jelleggel való közlése megtörténhessen. Különben csak egymás idejét vesztegetjük. Márpedig az én időm értékes! Nekem és a páromnak és a családomnak is értékes, mi több a barátaimnak is értékes! Az meg hogy egy multinak már ez is értéktelen, nos az szomorít el!

    Így változott a hozzáállásom arra amit most is képviselek. Ha telefonban sem hajlandóak tól-ig közölni velem, mennyit is fogok nekik érni, akkor én nem fogom sajnálni, hogy nem kerülhettem be a köreikbe!

    A hetekben voltam egy csepeli kis cégnél interjún. Többször elhangzott az idő alatt, hogy nagyon drága munkaerő vagyok és az is, hogy az addig beszéltek és szakmai téren felmértek alapján tökéletesen megfelelnék nekik, de hát drágaság... Ezt már telefonban is elmondta a srác aki interjúztatott, hogy drága vagyok, de mindenképp beszélni szeretett volna velem személyesen is és én is kíváncsi voltam a cégre.

    Hallottam tőle panaszokat szép számmal a kollegák színvonaláról. Hogy azért van hogy az olcsó húsnak is híg a leve... Nem is rég hívott, hogy a vezetés sajnos annak ellenére amit előadott nekik egy olcsóbb kollega mellett döntött, de ne csüggedjek, mert lehet hogy 3 hónap múlva találkozunk :DDD
    Szóval igen. Itt mondjuk alkudni sem próbált, mert elmondtam neki, hogy ez a minimum, amit kérek... Ha Csepelre kell költözzek faluról, akkor nem éhezni akarok felmenni a nagy faluba! :R

    Szóval én meg akarom tartani a tisztességem. A szaktudásom és az idő az életemből egy olyan dolog amit meg kell fizetni. És aki ezt nem érti meg azzal valószínű, hogy én sem akarok együtt dolgozni. :R

    Szóval ha tudtok munkát az alábbi területekre:
    -3D méréstechnika, méréstechnikus, mérőtechnikus
    -Technológia (gépgyártás és autóipar)
    -Minőségbiztosítás, minőségbiztosítási munkatárs

    Vagy ezek valamilyen elegye, akkor ne tartsátok magatokba! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák