Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheZukker

    tag

    Nem sok értékelhető, érvekkel alátámasztott komment sikeredett ez alá a poszt alá se, de nem baj.

    Azzal, azt hiszem nem lehet vitatkozni, SZEMÉLYES PREFERENCIÁN is túl, hogy a magyar szinkron szar. Az, és kész. Szerethet valaki egyes párosításokat (Bud Spenceréket én se tudnám eredeti nyelven nézni), de a pénz hiánya, amit bele kéne fektetni, ellehetetleníti a színvonal növekedését. És a fentebb említett tényen az sem változtat, hogy más országban milyen a szinkron.

    Az, hogy egyértelműen nem vagyunk azon a szinten angolból, mint a skandináv országok vagy Németország, meg érthető. Ahogy elhangzott itt is, ők sok-sok év előnyben vannak. Az is érthető, hogy egy családos, dolgozó embernek nincs ideje/energiája megtanulni önerőből (a magántanár sajnos nem opció). Az a baj, hogy a saját korosztályomban (21 vagyok), vagy számára alatt, sem látom az ingert, hogy magától, otthon, egy kis meló belefeccölésével fejlessze magát.

    A konkrét témára visszatérve: én nem bánom az emelést. Nekem (egyenlőre) elég az a tartalom, ami itthon elérhető, mert van mit néznem, de ez nem változtat azon, hogy ugyanannyi pénzért illene ugyan azt kapnunk, amit máshol. És ez igenis vonatkozik a magyar feliratra is, mert kapacitás tuti lenne rá.

    Az meg, hogy egy alkotás az eredeti hangjátékkal az igazi, már a saját véleményem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák