Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiLi

    addikt

    válasz #16939776 #175 üzenetére

    Hali!
    Én meg bekajáltam a sok marketing baromságot,és azért csak próbálgattam és próbáklgattam az új hardvereket, így eljutván egy szerényebb X58-ig, egy 5870-nel... De semmi nagy durranás... legalábbis abban a szegmensben, amire én használom a pc-t....játék, net, zene, film - szóval nem munka eszköz, és itt most nem az irodai word, excel, meg egyebekre gondolok....
    (P55-re is akarok váltani, mert felesleges nekem 6Gb ram, meg 4mag 8szálon... meg a nagy fogyasztás... :Y )

    Szóval én nem vagyok ennyire mélyen jártas, mint Te, de kezdek átlátni a szitán.... hát hányás...
    Azt nem értem, hogy az NV preztízsből csinálja amit csinál, vagy csak rúg-kapál?
    Az amd-t sem értem miért nem tesz ellen lépéseket, miért nem tereli ezt az ágazatot egy hatékonyabb irányba...
    Az Nv-nek rengeteg bevételi forrása van, tudom is én hogy miből, nem is érdekel, de nem ezek a Fermik lesznek a főágazat....De kaszálni fog ezzel is az tuti....
    Pl, azt nem rég tudtam meg, hogy minden egyes eladott alaplapból 2-3 dollár az NV-é, ami tudja az SLI-t - ez azért nem semmi bevételi forrás.... Nem értem mi ez a physX erőlködés, amikor van mit a tejbe aprítani, és lehetne értelmesebb fejlesztésekre költeni, ami talán a későbbiekben jövedelmezőbb is lehet

    Hát reméljük hamarabb ézhez tér ez a vga piac... és nem fogja ennyire befolyásolni a
    az egész PC-t, és valamikor értelme lesz a kis szorakoztatásunkra is a 4-6 magos proci....
    Érdekelne is engem, hogyan hívják, PhysX, havoc....

    Csak így becsapottnak érzem magam egy picit, hogy kénytelen vagyok egy olyan cpu-t venni, amit az életben nem használok ki.... :F Viszont vga-ból, meg állandóan fejleszteni kell.....

    Bogyorisz

Új hozzászólás Aktív témák