Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz nubu015 #45 üzenetére

    Nincs itt semmi hitvita. Az egyik oldalon ott vannak a tények, a másikon meg "akkor is szar az Apple".
    Az a nagyon drága Mac Pro is úgy néz ki, hogy a Dell azonos felszereltség mellett valahogy mégis drágább. :D

    "Tehát a +12 cpu nem lényeges mert ott az afterburner kártya"

    Ne ragadd ki csak a procit. Minden másban alul marad a Lenovo.

    "nem lényeges mert ott vannak a szuper szoftverek."

    Az már ne az én hibám legyen, hogy a mesés Windows szoftverek sz@rt nem érnek. Nem én kértem őket, hogy sokkal erősebb hardver mellett is vérezzenek el. De nézz utána nyugodtan, mit tudnak egy "gagyi" MacBook-hoz képest a Windows-os csoda gépek (Acer Concept, vagy épp az 1 millás Asus StudioBook).

    A MacBook Air alapára 999$ nem 1300, szóval ezt a listát ugorhatjuk is.

    Razor Blade 15 -> Gratulálok. Hogy a francba kerül ide egy gamer laptop? :D
    Dell XPS 15 -> Ezek tényleg baromi jó gépek, de ha hasonló konfig kell, mint egy MacBook Pro 16, akkor árban megint csak minimális különbség van köztük.
    Hp spectre x360 15 -> Ugyanaz, mint a Dell. Azonos konfig esetén itt is bőven 800 ezer felett kezdődik az élet.

    Szóval sajnos a hasonló gépek még mindig hasonló árban vannak. :K
    Ha a 13"-os gépeket nézed, akkor meg gyakorlatilag a MacBook Pro az egyik legolcsóbb.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz nubu015 #45 üzenetére

    Vagy pl. ez: [link] Most okosórával együtt is csak 600 euro. Amúgy ezt a céget érdemes csekkolni egész évben, mert hihetetlen akciók vannak ott, gyakran az akciós ár és a kupon is összeadódik.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák