Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    Az NVIDIA PhysX gyorsítása sem működik Radeonnal kombinálva, hiszen a GeForce drivere érzékeli a számára ismeretlen grafikus kártya jelenlétét, így a programmodul azonnal tiltásra kerül.

    Pedig pont ez lenne benne a legjobb dolog. Szerencse, hogy itt a fórumon vannak olyanok akik már megosztják velünk, hogy hogyan is kell ezt csinálni Hydra nélkül.

    Az egész Hydra elgondolás zseniális az alapötletet nézve. Két különböző fejlesztésű grafikus chip erejének összeadás. Ez így nagyon jó lenne, ha nem lennének ott a kompromisszumok. Szoftver ügyileg kéne ide is egy John Carmack kaliberű fickó(de írhattam volna mást, csak róla többen tudják, hogy ki). Erősen gyanítom, hogy ha a Hydra programozói meg tudnák oldani(szerintem simán menne nekik) a Physx-et Radeon-al, akkor az NV akkora pert indítana ellenük, hogy bele is halnának.

    Továbbá én azt nem értem meg, hogy miért kell visszafokozni egy erős kártyát, ha low-end van mellette. Miért nem lehet megoldani, hogy a gyengébb képességű csak egy bizonyos feladatot végezzen amire bőven futja az erejéből és nem kell rá várnia az erősebb gpu-nak? Részben költői kérdés volt, mert gondolom ide is a szoftver és a programozás szó a kulcs.

Új hozzászólás Aktív témák