Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz sebgutkopf #5831 üzenetére

    Az átlag és még a technikásabb átlag felhasználónak is bőven jó a közép felső kategória telókból, a tetejéből már tényleg csak a versenyzők profitálnak. Ebben egyetértünk.
    Az is abszolút igaz, hogy mindenkinek jó bringa nincs és olyan sincs ami mindenre jó. Valahol mindig kompromisszumot kell hozni, a saját igényeinknek megfelelően.
    Nem tudom mennyire tartod hitelesnek ezen oldal tesztjeit, de szerintem álltalában korrekt: [link]

    Nagyon jó gép a Bullit, én is elfogadnám, sőt, ilyet szerettem volna, csak akkor nem fért bele a keretbe. Most kicsit jobb a helyzet, de azért ezt át kell gondolni még.

    baluka: Abszolút jogos amit írsz. Vannak azért kapcsolataim, szerintem bringa nélkül nem maradok, de tény, hogy most már nem azok az idők vannak, mint néhány éve amikor besétáltál egy kerékpár üzletbe, volt minden raktáron és az első köszönés után kaptál 10-20% kedvezményt, ha kicsit még alkudoztál többet is, csak vidd. Most nem az a kérdés mennyibe kerül, hanem van vagy nincs? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák