Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fireqpeg

    csendes tag

    Sziasztok.

    Tudjátok valamikor régen 2005 körül vásároltam geforce 6600 gt videokártyát és feltuningoltam (persze ész nélkül) elszálltak a ram ic közül pár db (nemtudom mennyi pontosan). Na az csinált nekem ilyen össze vissza alakú, színes firkálmányokat/alakzatokat a képernyőre. De az hogy én most vásároljak fél millió Ft ért egy szarul összetákolt VGA kártyát, nincs azaz isten. Amit rendesen le sem bírnak tesztelni a gyártást követően, és utána azt még a boltok polcaira is kimerik tenni, hogy tessék vedd meg a hibás/tróger/fos terméküket( na ehez kell a pofájukon jó vastag bőrnek lenni)! Nagyon sokat kellene valakinek nekem azért fizetnie, hogy egyáltalán ingyen elvigyem. :D Hála az istennek már nincs semmilyen Nvidia cucc már itthon, vagy 12-14éve teljesen kiábrándultam az Nvidia termékeiből. Lehet hogy nem véletlenül? És ha ennek a szériának feszültség szabályzó áramköre, vagy a ramok halnak meg teljesen, vagy leég az egész, na akkor mivan? Kifogják cserélni a VGA-át? Énszerintem nem, mert akkor már lehetne nekik azzal érvelni hogy tuningoltad vagy nem rendeltetésszerűen használtad stbstbstb... Minden esetre aki Nvidia fanatikus annak 1000% nem tetszett amit írtam, sorry az nála egyéni szociális probléma! Én inkább maradok az AMD VGA-nál, illetve megvárom a Navi-t.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

  • fireqpeg

    csendes tag

    Hibák ide vagy oda, forrasztó ón vagy VRM, feszültségszabályzó áramkörök hűtése stb... Ilyen hőfok amolyan. Nekem teljesen lényegtelen, ne hogy már 500000Ft os VGA val még nekem keljen foglalkozni a gyártást követő problémákkal. Vagy azzal hogy a DDR6 os ramok nem jók vagy annak időzítéseivel vagy sorolhatnám még a VGA hibák teljes lehetőségeit, nem beszélve arrol ha szar a VGA BIOS, na ez meg 1 másik téma lenne. De most komolyan fél millióért ez megéri valakinek????? Csak gratulálni tudok hozzá.....
    Megvárom amíg kijön a Navi, addig meg bőven elvagyok az RX480-nal ami RX580-ra van flashelve :D ja és hozzáteszem tuningal együtt HIBA MENTES minden.

    [ Szerkesztve ]

  • fireqpeg

    csendes tag

    válasz thomasvold #193 üzenetére

    Szerintem várjál vagy 2-3 évet inkább! Ha rám hallgatsz.

Új hozzászólás Aktív témák