Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    válasz Apollyon #76 üzenetére

    Ahh, csak megfigyelni akartam ezt a topikot és jókat röhögni rajta, de akkor legyen, erre még válaszolok...

    A francot omlik össze. A Windows 2015-ben ugyanannyiszor omlik össze, mint egy MacOS, egy iOS vagy egy Android. Van mindegyikből a családban. Egy nüansznyit sem rosszabb egyiknél sem.
    A notebookomon Win10 van. A hangkártya nem tetszett neki, a legújabb (elvileg Win10-re előkészített) driverrel nem volt hang. Bár ez sem a Microsoft hibája, hanem a Hangkártya gyártójáé. Visszaraktam a régi Win7-en használt drivert, és megy mint a karikacsapás. Semmi más gondom nem volt még a Win10-el. Semmi! Gyors mint a szélvész, baromi stabil, tökéletesen teszi a dolgát. Persze vannak benne hibák, nem mondom, hogy nincsenek. De hibák minden OS-ben vannak, pláne 3 hónappal a megjelenés után.

    Akit meg zavar az adatgyűjtés az egyszerűen nem tudom milyen világban él. A facebook és a Google naponta ezerszer több adatot gyűjt rólad, már gyakorlatilag 5 éve folyamatosan és az nem zavar? Gyakorlatilag a fejlett társadalom 80%-ának az egész élete fent van facebookon, névvel, telefonszámmal, e-mail címmel, képekkel. És téged az zavar, hogy a Win10 elküldi automatikusan az MS-nek, hogy épen mitől crash-et be a géped?
    Oké, zavarjon, semmi gond. Ott a Win 7, meg a 8, ha ez megnyugvással tölt el (bár az is ugyanígy elküldi, ne aggódj). Ott a MacOS, ott a Linux, használd azokat (bár valószínűleg azok is ugyanúgy elküldik az adatokat). Van választék! Mi a gond?

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák