Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speedygonzi2

    tag

    Érdekes volt olvasni a sok hozzászólást, köszönet mindenkinek érte.
    Az elsö gondolatom nekem is a hasznalt uzleti vonal volt, jol ismerem oket, 15 eve nyuzom oket munkara - melyiket tobb, melyiket kevesebb megelegedessel.
    Mivel fokent a felesegemnek kell, olyan dolgokra amire a ceges laptopjat nem lehet ( google mail, drive, wifi nyomtatas, pendrive ( neha meg kell))a teljesitmeny nem elsodleges. Nem ezen fogunk fotot, videot szerjeszteni, ha ha azt kell majd, akkor arra ott van a desktop amit a gyerekek hasznalnak sulira.
    Kicsi, kompakt, hosszu akksis gepet kerestem, amit egy hetvegere akar tolto nelkul is el lehet vinni, es bar probaltam, nem taltam jobbat, csak lenyegesen tobbert. Pedig eloszor en is ellene voltam i3/i5/r5 procis gepet akartam, stb…. Stb…
    A 15.6-os noti nem jatszik, csak 14 vagy alatta…
    neztem surface go-t, neztem
    mas notit, de vegul csak ez lett.
    140k,(akcio) 256gb ssd, 8gb ram es kompromisszumkent a N5100as procit kell elfogadni.( elvileg egy hangyanyival gyorsabb mint a tesztelt N5030) Tobb webshopban is van most akcio 140-150 korul. Mindenkeppen 200 alatt akartam maradni.
    meg mindig nyitott vagyok jobb otletekre - karacsonyig vissza tudom kuldeni

    Köszi meg 1x mindenkinek, nekem segitett masok velemenye hogy lassam nekem mi a fontos es igy donteni tudjak.

    speedy

Új hozzászólás Aktív témák