Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Hm, 1-2 hete néztem utoljára videokártya piacot, akkor már feljebb voltak az árak a kelleténél, de betudtam annak hogy január van és a nagykerek még leltároznak meg ilyesmi...

    ...most jutottam odáig, hogy ha már ennyire megy itt a sírás, ránézzek hogy mire fel... WTF :F

    Amennyit én tudok a GPU bányászatról az alapján nem értem ezt a januári nagy boltfosztást... Mi történik? :F
    Volt ugye november környékén egy nagy Bitcoin árfolyam emelkedés amivel sok crypto-szüzet vágott fültövön a bányászat híre és ráugrottak mint néphadsereg a lánykollégiumra... de ez 2 hónapja volt.

    Most megint mi van, hogy felvásároltak mindent? A boltok kínálatán csak simán nagyon meglepődtem, de amikor megláttam hogy itt az aprón is mi megy már a röhögés is elkapott. Gyakorlatilag a kínáló hirdetéseket felváltották a keresők, még olyan kártyákra is (pl. R9 390) amik bányászatra nem is kimondottan jók. Ennyire durván le van rabolva minden? :Y

    De miért? Az ETH-nak idén 2. félévben vége lesz, nem? Jön a Casper ill. a Proof of Stake-re váltás, és akkor aztán borulnak a bányák mint Pistabácsi a hetedik pálinka után... Ami már nincs messze, aki most kezd bele annak lehet nem is lesz meg a 100% ROI sem mielőtt leáll a bányászat, nem?...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák