Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crazyman33

    senior tag

    válasz Bitang1975 #1121 üzenetére

    Hogy ki a kitaláló azt fent olvashatod mindig.
    Én kapok 5 pályát és 5 autót. Magamtól keverem őket, nincs párosítva, pont azért hogy a kitaláló se tudjon előre gyakorolni adott autó+pálya kombón.

    Megmondom őszintén nem néztem végig az összes autót, de majd most...
    Szóval ennél csak gyengébb autók vannak, de úgyis mindegyiket B-ig kell min. felhúzni.
    Van közte FWD, AWD, és RWD még.

    Már elő vettem a régi GT4-es beállítás helpet hogy valamit is legalább elméletben szívjak magamba. Itt ülök a cockpitben körülöttem papírok, ceruza, laptop, az asszony meg röhög hogy rajtam. Szóval nem adtam fel még, de elment az egész napom, és most ugyanúgy itt állok tanácstalanul mint egy kisközség.
    Vagy nem fordul be vagy farol, és még sorolhatnám. (alul-túl kor.)

    Ennek ellenére én azt mondom hogy nincs ezzel baj, ilyen is kell!!! Nem lehet mindenki kedvére csinálni mindent. Majd a kövi bajnokság más lesz, hidd el nem ketten lesztek.
    Akinek ez nem jön be az most nem indul (ahogy írtam, lehet én sem). És akkor mi van, két választásom van. Indulok (megpróbálok tuningolni) abban bízva, hogy kevés lesz az induló és utolsóként is kapok pontot (hehe), vagy feladom és drukkolok nektek akik indulnak. Ezt mindenki maga dönti el.

    [ Szerkesztve ]

    Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Új hozzászólás Aktív témák