Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz Vertigo18 #52440 üzenetére

    Köszi. Igen, jól látszik a két kékes színű LED, el is küldtem a képet a BG-nak, de azt írták vissza, hogy küldjek még pár képet amin látszik, meg legyen rajta a csomagolás is. Mondjuk a melegfehérnek is természetes (pure white) fehérnek kellett volna hogy legyen, de mindegy :D

    Még nem tudom mennyire zavaró, mert a másik szalagot tettem fel csak egyelőre, azzal viszont nem volt ilyen gond. Jól érted, egy élvédő van felcsavarozva a legfelső polc aljára és arra van ragasztva a szalag, onnan világít lefelé. Ha lesz időm, ugyanezt megcsinálom a középső polccal is, az meg az alsót világítja majd meg.

    Gondolkodtam a PC tápos megoldáson is, de elvetettem. Nincs itthon felesleges tápom, csak emiatt szerezni (költeni rá) meg nem akartam (minél olcsóban akartam kihozni). Meg azért egy telefontöltő kulturáltabban is néz ki (+nincs hangja és a port/esetleges párát is jobban bírja). A másik indok meg az volt az usb szalag mellett, hogy ha nem válik be, ahova terveztem, akkor megy a tv háta mögé. Ja és persze olcsóbb is, mint az 5050-es :D De jó lett arra amire kellett, lehet, hogy a 12V 5050 már túl fényes is lett volna nekem oda.

    (#52446) Nestor16: köszi, nekem is az első, de biztosan nem az utolsó LED szalagom :D Jó dolgokat ki lehet hozni belőle, főleg ha pl lakásfelújít az ember és meg tudja csinálni úgy ahogy akarja.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák