Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz dabadab #83 üzenetére

    bocs, de továbbra sem rettegek, a történelemből tudjuk amit tudunk, ez a kedves emberiség idióta ilyen technológiához, persze tanultunk az előzőekből, a következő defektnél majd ezt megint át lehet gondolni

    néha azt hiszem direkt játsdzod az értetlent ( :
    nem érdekelnek a szénerőművek, betűzöm, direkt a te kedvedért:
    ha - amennyiben -, a világon fegyverkezésre elköltött iszonyat mennyiségű pénzt és szellemi tőkét egy akár meglevő, akár teljesen új energiát termelő projektbe fektetnék, valószínűleg meglenne a megoldás, persze nem 100%, de ahhoz ugye meg kellene próbálni, bukta mondhatni nulla, mert olyan forrásokról van szó, amit a tisztelt emberiség nettó f@szságokra herdál el jelenleg
    capslockkal nem akartam, de remélem tizedjére már anélkül is tudod dekódolni

    Rive
    eltaláltad, a természetes, atomfizikus ugyan nem vagyok, de úgy rémlik, az elmúlt pár ezer évben a természetben hasonló mennyiségű radiaktív anyag koncentráltan nem került ki, a természetben jelenlevőkből lehet következtetni, találgatni
    ott a bibi, hogy xyz adalékanyagról is 20-30-40-50 év múlva találják ki h rákkeltő és mit okozhatott

    Mr X
    nyilván feltételes mód, bár nagyon meglepne ha kb végtelen pénzből és szellemi tőkével nem lehetne más megoldást találni, de mivel meg se próbáljuk, meg se fogjuk tudni
    és persze szintén globális módon lehetne a gyártókat minél hatékonyabb eszközök gyártására kényszeríteni, ha újabb hatékony módszerek nem lennének az energia készítésére, legalább radikálisan lehetne csökkenteni az energia igényt, de ugye ez sem járható, gyártsuk csak a minél több ipari hulladékot, iszen' a gazdaságnak dübörögni kell, lényegtelen milyen áron

    no befejeztem ( :
    az én véleményem az, és az is marad, jobb szeretnék atombizbaszok' nélküli világban élni, de ugye nem kívánságműsor...sajnos:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák