Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    Gratuálok a DPDnek. :(( Black friday ide-vagy oda, az 1 napos szállításból lett 4. A múltkor is csúsztak 1 napot, de bíztam benne, hogy valami véletlen volt. Ilyet még a postával sem tapasztaltam.

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • orkester

    senior tag

    Köszi ismét DPD :((( , hiába próbálom kerülni őket, még mindig túl sokan szállíttatnak velük. Idén eddig 3 csomagból 1 jött meg úgy ahogy kell. A 2. doboza szét volt szakadva, de szerencsére hiánytalan maradt. Mire újra megemeltem a házban, szét is nyílt teljesen, ennyin múlt. A 3. mostani pedig így áll:

    06.05.2021 09:27 Zalaegerszeg (HU ...
    A kiszállítást végző kirendeltségen.
    A küldemény tartalmának ellenőrzése folyamatban sérülés miatt.

    05.05.2021 06:56 Zalaegerszeg (HU ...
    A kiszállítást végző kirendeltségen.

    04.05.2021 14:09 Budapest (HU)
    A küldemény beérkezett az elosztó központba.

    Szóval ha ismét szerencsém lesz és nem törték darabokra, akkor is sikerül legalább 2 nap csúszással kiszállítani, mert ma már tuti nem kerül ismét futárhoz. :((

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • orkester

    senior tag

    válasz orkester #195 üzenetére

    3 munkanap kellett a DPDnek válaszolni, a csomag státusza azóta is változatlan és megírták, hogy elraktározták, nem kiszállítható állapotú és egyeztessek a feladóval, mert ez innentől nem az ő hatáskörük. :C Mondjuk legalább egy értesítést maguktól küldhettek volna, hogy ne várjak a végtelenségig, de úgy látszik ez a "normál" eljárás náluk.

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák