Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz slice14 #936 üzenetére

    ... és zsola400

    Őszinte leszek, fogalmam nincs, hogy mikor következne az SMS-es rész. Anno - még a GPay magyarországi bevezetése előtt - nekem működött az érintésmentes fizetés. Akkor - mikor a GPay appól vettem fel a Curve kártyát, jött is SMS. Most viszont - mikor megjelent itthon a GPay, akkor - a Revolut kártyámat már a Revolut app-ból vettem fel, minden gond - és SMS (!) - nélkül.
    Mindent egybevéve szerintem ha az adott kártyakibocsátó alkalmazásából indítjuk a kártya felvételét, akkor nincs SMS. Nálam pedig azért sincs SMS, mert egyszer már megtörtént a telefonszám / készülék / kártya összerendelés ... gondolom.
    Ezután hasal el:

    ... a végén (második kép) jön az üzenet, hogy neten használhatom, de boltban nem. Vegyem fel a kapcsolatot a bankommal. Ma újra rájuk írtam, és - ugyan nagyon gyorsan, de - meg is jött a sablon válasz:
    Hi Adam,

    Thanks for your message.
    I can confirm that, although we're continuing to look into this issue that's preventing you from adding your card to Google Pay, we have yet to find a fix.
    Apologies once again for any inconvenience caused. Rest assured that we'll be in contact with customers affected as soon as we have an update.

    Best wishes,
    Grace
    Team Curve

    ... és ez megy nov. 20 óta. :(((

    #940 zerodot
    " ... a droidos telefonok gyártói jellemzően nem vagy csak késve szokták a rendszerfrissítéseket integrálni/elérhetővé tenni?"
    A Huawei esetén ez tuti. App nélkül nem megy a GPay.
    ... mondjuk más kérdés, hogy a magyarországi bevezetés előtt - ahogy írtam is - ugyanezen a telefonon ment minden. Szóval szvsz. itt most összetalálkozott a Google hülyesége a Curve bénaságával, ami ezek szerint pusztító elegyet alkot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák