Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyyyyy

    addikt

    válasz Lord Myn #19 üzenetére

    Nyilván az is egy a sok közül, ne tessen félreérteni. Kis túlzással értsd: ahány szakma, annyi skill.
    Pl vegyük hogy irodában dolgozol -> az is egy skill, viszont kellenek olyanok is - nyilván nem olyan szinten, mint amit az irodában művelsz, hiszen neked az a specific field-ed - amik másnál a fő csapásirányt jelentik.
    Van olyan hegesztő ismerősöm aki kb háromszor annyit keres, mint én a hülye IT-s.

    Hogy a gyerkőcöknek azt adod át tanulni kell, az abszolút rendben van, én sem a kerámiás irányba löktem a húgom - fejjel dolgozni "könnyebb". A nagy kardozás inkább az lehet, hogy mely szakma lesz piacképes. Viszont ez még egy olyan kérdés/jelenség, aminek nagyon az elejét járjuk, vagy legalábbis azt hisszük. Még néhány év és elbillen a mérleg a kétzei munkák javára. Szerintem.

    Az arany középnek azt tudom elképzelni, mikor a gyerek tölti a fejét a sok tudománnyal, majd nyáron takarodik a nagymamiékhoz vidékre ahol megtanulja milyen a kétkezi munka - pl a kerti csap szerelése. :))

    Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Új hozzászólás Aktív témák