Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexx7

    csendes tag

    válasz ak76 #95 üzenetére

    az elején ez volt a vita, mostanra felfogta mindenki h AIO gépet ne hasonlitson összerakotthoz.. oké most jön az hogy miért kerül ennyibe.. a téma ami nem hiányozhat egy Apple cikk alól sem.. de akkor nézzük máshogy egy új (hasamra ütök) Opel astra kb 5Millio a szalonban (de vegyünk extrásat mondjuk10ért) míg egy 3as(4es) BMW 20nál kezdődik.. miért? mindkettőben van klíma, szervo,elektromos minden, és nem olyan nagy az anyaghasználati kül. sem belül a két kocsiban.. Miért a BMW 2xes ára? RR vagy Bentley miért kerül kb 3x annyiba mint egy S Merci vagy 7es BMW? mind2 luxusautó.. de akkor ottvan a Rolex, Omega vagy amit te is mondtál LV, Armani, Chanel stb stb.. mindegyik cég terméke rohadtul tulárazott de miért? Ha a semiért lenne akkor nem vennék a cuccaikat, mint ahogy a HTC is rohadt prémiumnak akar tűnni, de mégis a csőd szélén állnak mert a kutya se veszi.. nekik vajon miért nem jön be? Mondják azt, hogy a jót nagyon könnyű megszokni.. és igen miután megvettem az i4S-em, már nem lenne szivem venni egy középkategóriás telefont, inkább gyűjtök. És aki vesz egy 7est az utánna nem cserélné le egy opelre.. Tuti van az emberekben (a legtöbben) valamilyen rejtett vágy, hogy olyan dolgokat vehessen amiről tudja hogy nem mindenki teheti meg vagy nemtudom nem vagyok agyturkász.. aki pedig nem teheti meg annak marad az irigységből fakadó kritizálás.. misem mutatja ezt jobban annál, hogy amíg nem jöttem ki Angliába gyűlöltem az Applet.

Új hozzászólás Aktív témák