Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz psyho85 #8 üzenetére

    Ez mondjuk szép.
    Tényleg meglepő, hogy alig hallottunk róla valamit. Én is csak pár hete olvastam róla itt a fórumon egy kis szösszenetet.
    És igen, van benne igazság. Azok a politikusok / közgazdászok / bankárok fizessék meg a kölcsönt, akik miatt eladósodott az ország. Mert a polgárok, az átlag ember erről abszolút nem tehet. Teszi a dolgát, csinálja amit kell és amit előírtak neki.
    Amúgy a részletek is érdekelnének. Mondjuk, hogy mit szólt ahhoz a két ország, hogy egyszerűen Izland kijelentette, hogy nem fizeti vissza a kölcsönt? Megmondta nekik, hogy kérjék az adott politikusoktól, bankároktól stb? :) Azért ez érdekes lehetett.

    @morhange:

    Eszem ágában sincs bankban tartani a pénzemet!

    @Lauda:

    Igen, én is megfigyeltem, bármi is volt a font mindig is erős volt. Legalábbis a többihez képest jócskán. Nem véletlenül nem váltottak a Britek euróra. Hiszen minek amikor a saját valutájuk így is erős világszinten.
    Ha a forint becsődölne nem hinném, hogy különösebb zuhanást váltana ki más valutákból, hiszen nem vagyunk tagjai az euro-övezetnek. Görögöknél ezért volt nagy a para, hiszen már ők is eurót használnak. Ezért ha ők becsődölnek és kilépnek az euro-övezetből az rántotta volna magával az eurót is.
    Ezért is gondoltam dollárra első körben, vagy ugye fontra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák