Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    Huh, ez nagyon durva...

    Én magam ugyan még sosem éltem át, de barátnőm - az édesanyja és a tesója is ! - átélt már egyszer egy ilyet.
    "Felébredt", de nem tudott megmozdulni....s látott egy alakot.. NAGGYON PARÁS..én lehet meghalnék az ijedtségtől :Y

    Régen élte ezt meg, szerencsére (1.5éve, amióta együtt vagyunk) mostanság nem fordult elő ilyen...bár már akkor lúdbőrzött a hátam az egésztől, mikor este, alvás előtt elmesélte, hogy egyszer "hogy látogatták meg az ufo(nautá)k". (tudni kell, hogy egy kis faluban vagyunk a falu szélén, a kert vége már szántóföld)

    :Y

    Ugye három sztori három embertől ugyanarról: mozdulni nem tudott, alak mocorgott mellettük...rémisztő. (bár nem ugyanakkor!...ha ugyanakkor történt volna, akkor számomra nem lenne kérdés az idegenek létezése :P )

    Origo-n olvastam egy 2007-es cikket (gugli első találata az "alvásparalízis" kereső szóra) amiben leírták azt, amit a blog írója is. A beszámolók szerint (az esetek 60%-ban) háton fekve fordult elő az eset. Az origo-s cikk szerint az alvás rendszeressé tételével, stressz csökkentésével megszüntethetők ezek az "álmok". [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák