Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz 5teve #3272 üzenetére

    Bakker, rákerestem! Nem kellett volna!
    Nem írta le senki, én leírom:

    Asrock alaplap - tök mezei
    A8-5600-s AMD APU
    4GB ram
    Radeon 4830(!) (Crysis1 -18fps, tuningolva (!) 1280-ban) forrás
    500-as vinyó
    400-as táp
    Meze random plexis gépház

    Mindez: 115.000 Forintért!

    Ha 40-et megér akkor sokat mondok!
    Brutális, ilyen lehúzás kísérletet még nem is láttam itt az aprón. És aszondja: medium gamer PC!? Akkor az enyém mi? Ultra hightech fullos 4k Gamer PC? :S
    Ez már tényleg a lehúzás kategória... Ez nem kicsit drágább, hanem minimum 3-4x drágább, mint amennyit ér.
    120k-ból már simán össze lehet rakni egy valamire való gépet. Még ha nem is vesz bele az ember nemtom milyen vga-t... De használtan meg simán.

    @föccer:

    Isten ments' hogy újabb vitát indítsak, lejátszottuk mi ezt már korábban, de ha a fentiek alapján nekem nem teljesen totál tiszta, hogy ez pofátlan lehúzás, akkor nem tudom mi lenne az. :)

    Nem tudom mit lehet ez ellen tenni, hiszen én megértem a HA álláspontját is teljes mértékben. Hiszen szabad ország, minden annyit ér amennyit fizetnek érte stb... De azért mégiscsak egy szakmai portál vagyunk vagy mi a szösz és az ilyen bántja a szemünket, gondolom a tietekét is.

    Ilyenkor simán lehetne használni a "hirdetés jelentése" gombot és megvizsgálni hogy ez most mi... Vagy nem tudom. De ez így semmiképpen sem korrekt.

Új hozzászólás Aktív témák