Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westcoastog

    veterán

    válasz 8th #1232 üzenetére

    Nem kell mindig mindent lenyelni valahol meg kell végre húzni a határt! Itt minden tabutéma ebben az országban. Nem lehet leírni, hogy zsidó mert rögtön "zsidózik a náci". Nem lehet leírni, hogy cigány mert rögtön büdös rasszista lesz az illető. Ha azt mondod egy homoszexuálisra, hogy buzi akkor szar szemét homofób és kirekesztő vagy szégyelld el magad. De bezzeg a nemzeti érzelmű magyarokkal bármit meg lehet tenni. Őket következmények nélkül nyíltan lehet gyalázni, az nem baj. Nyugodtan viccet lehet csinálni a szent koronából az árpádsávos zászlóból de még a trianoni országrablásból vagy akár Horthy-ból is aki egy szétszabdalt romokban heverő országot rövid idő alatt igencsak felvirágoztatott. Gyakorlatilag bármiből ami a nemzeti érzelműek szerint fontos.

    Erről próbáltam pofázni a másik bejegyzés alatt. :U
    Szépen megfogalmaztad.
    a nagyfaszasos nagymagyarország is csak irónia meg vicces, persze.

    Nem cyberpunkkal van bajom személyesen, semmi bajom vele, nekem nem ártott.
    A többi dolog meg ki lett szépen tárgyalva itt a vonulgatásról, és ugyanúgy tartom én is a véleményem erről a meg kell mutatnunk a világnak csak azért is csak mert mert hozzáállásról.

    [ Szerkesztve ]

  • westcoastog

    veterán

    válasz Cyberpunk #1271 üzenetére

    Jobban nem tudom leírni, csak ugyanazt amit 8th kolléga, hogy ránk erőltetik ezt a fene nagy toleranciát, elfogadást, közben a magyar embert szabadon, büntetés nélkül lehet gyalázni, ha meg nem kérünk a dolgokból megkapjuk a magunkét rasszistázást, antiszemitázást stb...

    És ez ezt mutatja hogy pont ezen a felvonuláson voltak a legnagyobb kirekesztők, pusztán magyarellenesség.
    Mint írtam nem veled és a "csendes" melegekkel van a bajom, hanem az ilyen felvonulásokon hangoskodó, gyalázkodó alakokkal, és ameddig lesz pride, lesz magyar gyalázás is rajta, mert nekik ez joguk, nekünk meg jogunk van kussolni.

    Nem tudom nyomatékosabban leírni, pont az ilyen magamutogató, gyalázkodó, deviáns felvonulások miatt vannak az emberek felháborodva, és vagyunk megbélyegezve intoleráns nacionalistaként.
    Figyeld meg nem lenne ilyen visszhangja a dolognak ha mindez kussban, zárt ajtók mögött történne.

    A "szélsőjobb" beállítása mint negatív dolog pedig megint a nagyobb érdekek sikere, mivel sikeresen rájuk aggatták megint csak az antiszemitizmus, rasszizmus megnevezéseket, hogy elnyomják a törekvéseiket, ezzel sok hiszékeny ember szemében megbélyegezve őket, valódi céljaik után való érdeklődés és utánajárás nélkül. Mind ez visszavezetve a náci német országra, mert hát aki nacionalista az biztos gázkamra műszerész lehet csak, és sajnos sokan így is gondolják ezt.

    Igen magyart, Horthy-t gyalázni lehet, meleget viszont nem mert ne legyünk homofóbok.
    Ez viszont "magyarfób" viselkedés. El lehet az ilyeneknek menni tel-aviv-ba nyugodtan.

    (#1276) Cyberpunk
    Nem siránkozunk, de a történelmünkből mégse kelljen már "viccet" csinálni.

    De ha nem tudod megérteni mi itt a fő probléma arról már nem tehetünk, tök fölöslegesen koptatom a billentyűzetet.

    [ Szerkesztve ]

  • westcoastog

    veterán

    válasz Cyberpunk #1278 üzenetére

    Ha akartok ilyen eseményt, akkor az ilyen eseményekről ki kell tessékelni a büdös francba a provokátor, felbujtó résztvevőket, és nem együtt vonulni velük, majd azt mondani "de hát a rendezvény nem tehet erről.."
    De igen, amíg az ilyen aberrált majmok is a részét képezik az ilyen rendezvényeknek addig nem lehet általánosítás nélkül elmenni a dolog mellett, ha nem érzed magad közéjük tartozónak, mégis miért vonulsz az ilyenekkel? :U

    Az ellentüntető tábort meg megtudom érteni, ha vannak magyarellenes tagok bőven a vonuláson akkor miért ne legyenek az ezt ellenzők is az ellentáborban? :U

    Érezze jól magát mindenki gyűlölködés, fölösleges hangulatkeltés nélkül, ha te elhatárolódsz mindettől akkor nem kell beállni a sorba egy ilyen rendezvényen, és még védeni is azt.

    Én meg büszkén vállalom hogy jobbra húz a szívem erősen, nem tagadom, de emiatt én meg kaphatok hideget meleget nyugodtan mi? :)

    Ha megbecsülést szeretnél mint más identitású ember, akkor azt máshogy kell kiharcolnod, és nem együtt vonulni a hangos provokátorokkal, és lásd be, ez ront a megítéléseteken csak, semmi más, nem vennénk egy kalap alá senkit, de amíg normális meleg a nemnormálissal együtt vonul és még tapsol is hozzá addig az egy kalap alatt van ha tetszik ha nem, sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés