Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dolon75

    aktív tag

    válasz Dr.NX #43 üzenetére

    Na igen.
    4+1 év már jobban hangzik, köszi linket!

    Bemásolom ide az aloldalát, ha valaki keresné (2022. februári állapot szerint):
    Eligible Galaxy devices with five years of security updates1 include:
    - Galaxy S Series: Galaxy S22, S22+, S22 Ultra as well as Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, S21 FE and upcoming S series devices
    - Galaxy Z Series: Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3 and upcoming Z series devices
    - Galaxy A Series: upcoming select A series devices
    - Galaxy Tablets: Galaxy Tab S8, S8+, S8 Ultra and upcoming Tab S series devices
    - Galaxy Watch: Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic and upcoming Galaxy Watch series devices

    Ahogy nézem, ez a lista a Samsung elég nagy termékportfólióját lefedi, van honnan választani.

    Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dr.NX #48 üzenetére

    Itt [link] 148217 Ft. átszámolva, én itt néztem mert innen tudom megvenni.

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • MrOomen

    tag

    válasz Dr.NX #53 üzenetére

    Az a nevetséges hogy nem tudod mire alapozni a mondanivalód.
    Mutass már bármi mást ami ennyi ideig használható marad, munkaeszközként is alkalmas, és ennyi mindennel kompatibilis.
    Jaaaaa, hogy ilyen nincs :)

  • MrOomen

    tag

    válasz Dr.NX #58 üzenetére

    180-200 ezres tablet ami 4/64-es az S7FE, amire kapsz 4 év frissítést, nem 10,5-11 colos hanem 12,4", egy 10ezres nagy akku mellett. Megkapod a csomagban a tollat, ami külön 15-20 ezer lenne.
    Ennek gyakorlatilag nincs ellenfele, nincs hasonló méretű, tulajdonságú konkurens megoldás.

    A 4/64-et viszont a 10,5"-os 120-130 ezres Wifis Tab S6 Litenál már megkapod. Benne van az adapter a csomagban, benne van a toll is, középfelső kategória szintúgy a proci. 2 éve jelent meg, és még mindig frissül jó 2 évig.

    Mindkettőben van virtuális RAM ha nem lenne elég az alap.
    4GB RAM a legtöbb mindenhez elég. A legtöbb telefonba is bőven-bőven elég lenne arra amire használják.
    A gyártók egész egyszerűen számháborúznak egyfolytában, ennyi az egész sztori. A tabletek ez alól kicsit mentesülnek, itt jobban kijönnek a realitások, mondjuk így...

    Nézd meg a konkurens megoldásokat.
    Egy Lenovo M10 HD vagy FHD tabok például. 50ezertől 100-ig találod őket. 5000-es akksi, Snapdragon 429-el (4 mag), vagy azzal a Mediatekkel amit megtalálsz a Samsung kezdő tabletjében, az A7 liteban (ugyanúgy 5000 mAh, ami 10"-hoz nevetséges)
    50-60 ezer a csak wifis 8,7"-es A7 Lite, és többet tud mint a fenti Lenovok (pl. noha nem toll képes, de a Note-ok kézírás felismerőjét, digitalizálóját is megkapod. Tompa, gumis stylussal is tudod használni).

    100-120 ezres Lenovoban kapsz már megy egyáltalán egy normális 7000 mAh-ás akksit.

    Xiaomi Pad? 150-ért valóban kapsz prémium procit, de veheted külön a tollat, amit hivatalos forgalomban az országban meg sem találsz, rendelheted hetek alatt külföldről, és már örülünk ha egyáltalán 2 android rendszert frissítenek rajta.
    Műanyag hátlap, GPS sincs rajta, és még csak nem is bővíthető a tárhely. Android 11 (úgy tudom 12 még mindig sehol és lassan június van) az EMUI rendszer szokásos gyengeségeivel, nincs sim kártyás verzió, és ujjlenyomat olvasó.

    Nem a Samsung az isten, nyílván ott is vannak hiányosságok, de azért érdemes megnézni a független piac alternatív megoldásait kicsit tüzetesebben, és nem zsigerből ágálni :)
    3 éves TAB S6-om úgy fut mint az álom és tudom hogy még lehet is vele hosszan kalkulálni

Új hozzászólás Aktív témák