Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    Nem értem miért nem képesek az Android TV-kbe erősebb processzort tenni, az árba biztos beleférne... Nálunk egy 55"-es Sony Bravia van, 4K, HDR, de nem OLED. Bekapcsolásra kb 15mp-t kell várni, Home menübe lépésre szintén 5-10mp-t. Menüpontok, opciók stb kiválasztása után is van pár mp késlekedés, ami miatt az ember nem tudja, hogy "megnyomtam a gombot rendesen, és a TV késlekedik, vagy nem nyomtam meg rendesen a gombot és meg kellene nyomnom újra". Idegesítő. De lehet hogy az Android TV rendszerrel is baj van, hogy lehet, hogy képes a TV tökéletesen lejátszani a 4K HDR tartalmat, ugyanakkor egy menüvel meg úgy küzd, mint anno egy alap Intel 386DX processzor a Windows 95-tel... Ezt alátámásztja az is, hogy pár hétnyi használat után egy teljes újraindítás után valamivel gyorsabb lesz a működése (de azért még mindig röhejesen lassú). Még a kikapcsolás is nehezen megy neki, kikapcsológomb megnyomása után pár másodpercig nem történik semmi, majd elsötétül a képernyő, de a hang még tovább megy pár mp-t, mire végül kikapcsolódik teljesen.... Azért 2017-ben ez gáz (oké, a TV tavalyi model, de akkor is)...

Új hozzászólás Aktív témák