Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Sir Riccio #11 üzenetére

    Nagyon megkeseredett lehetsz. Talán igazad is van, én viszont igyekszem a napi életben (is) inkább a szép dolgokat meglátni. Talán ezért leszek hosszú életű, ha szép kort érek meg. :)

    Az üzletelésben pedig csak egy szempont van. Megéri eladni/megvenni a cumót? Ha igen, akkor hurrá, csak ugye nem mindegy, hogy becsületes-e az üzletfél. Van róla információ? Ha van, annál könnyebb a döntés, minél bőségesebb. Ha nincs, akkor a csillagos eget is ígérheti, saját feltételek alapján kell vele üzletet kötni.

    "Ezer éve" vagyok vaterás. Yózsi néven regeltem, és ha rám találsz, csak dicsérő szavak méltatják tevékenységem. 54 bulim van, ebből 2 semleges értékelés, bár nem értek velük egyet. A többi pozitív.
    Hogy ezt miért mondom? Vásárolni akartam, megtettem, de csak olyanokkal kötöttem előre utalásos üzletet, akiket kellő mélységben le tudtam káderezni. A többiekkel személyesen találkoztam, így utólag nem lett volna okom reklamálni, de nem is volt miért.

    Lekopogom, engem még nem vertek át. Sem a Vaterán, sem a Hardveraprón. :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák