Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #59 üzenetére

    Mehet bele 3310 is, nekem az is megfelel.

    "A kvékerek sajnos a potenciális vásárlók 0.05%-át teszik ki és akkor még lehet, hogy sokat mondtam. Üzleti szempontból nem éri meg "nekik" gyártani egeret."

    Jóval többen vagyunk, mint hinnéd.
    Plusz ugye Starcrafterek; kifejezetten biztos vagyok benne, hogy ők is odáig lennének egy kisméretű, pehelykönnyű, naturalista és effektív 3 gombos csodáért, aminek minden pórusából csurog a "we do care".

    "Általában egy jó új egér megjelenésekor csak köpnek rá valami frappánsat anélkül, hogy bárki is használná vagy neadjisten rátenné a kezét."

    Nézz jobban körbe.
    A legutolsó példa; a ROCCAT megítélése is kezd változni, mert a cég felvállalta a Deliberate Murder (Team 102) utaztatását Dallasba, Quakecon-ra (!) és Latrommi is elkezdte használni a Kone Pure Military-t (nem szerződés miatt - a srácok azt haszálnak, amit akarnak, de ROCCAT geart ingyen is kaphatnak).

    "Ami nem MLT04 vagy A2020 az gagyi. Ja, ha nem 2015-öt írnánk."

    Nem, igazából A2020 >>>> all, csak gondoltam, ha már új egérre definiálok igényt, "modernizálom" a belsőt, hogy majd Jancsi is rácsapjon.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák