Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pantok

    aktív tag

    MO-n drága, Rapid 20k-ért ideális vétel lenne.
    "sallangmentes" hát én a stilizált futurisztikus betűket, a 15 CM márkajelzést amit a picsájára is rányomtattak nem nevezném sallangmentesnek, az hogy nincs gyökér "gamer" formája hogy odavonzza a 10 évesek szemét az más kérdés.

    A cikk jó egyébként, azt hinné az ember hogy miután elolvasták az emberek ezt a sok szöveget nem jönnek a "hö de a teszkó billem kiváló" szöveggel (mellesleg nekem is van, 2 napig bírtam majd vettem egy másikat, az igénytelenség nem a terméket minősíti) de úgylátszik ez örökre marad.

    Említitek hogy volna brown és redben is de tapasztalatok szerint MOn folytatódik a parasztvakítás a black-el, és csak azzal, hogy az mennyire jó játékosoknak való meg minden. Végeredménybe a legnagyobb különbség az lesz játék közbe kicsit, azon kívül meg jobban elfárad a kezed...
    De azthiszem az hogy a gyártók fele blacket mondja a játékos switchnek, közbe a razer szemetében meg blue van, igazán masszívan nem érdekli őket mit tesznek bele, csak marketingkét adják el - aki meg tudja úgyis kiválaszt(aná)ja a magának megfelelőt.

    (#17) rudi
    Ez valami rossz vicc. A csaj nem különösen gyors sőt nem tűnik gyorsabbnak még 100 wpmnél sem, ráadásul én úgy látom nem is igazán, vagy ha igen akkor valami nagyon banális szöveget ver be extra karakterek, számok, nagybetűk nélkül.
    A rettenetesen gyors sebességekig, de talán még ott se fog lassítani a membrán. (gondolok itt 150+, vagy hasonlóra, amivel itt senki se ír)
    Nem fog gyorsítani a mechanikus, KÉNYELMESEBBÉ fogja tenni a gépelést - és amikor ennyivel írsz, X sokat akkor az már számít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák